Madoors Sistem Geçiş Otomasyon Sistemleri İmalatı

HAKKIMIZDA

 
Madoors Sistem, Türkiye’de ve yurt dışında ürün çeşitlemesiyle her geçen gün referans sayısını artıran bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. Yılların tecrübesini ürünlerine yansıtan kuruluşumuz, profesyonel kadrosu ile her geçen gün kendini geliştirmeye de devam etmektedir. 
 
Güvenlik alanında ileri teknoloji içeren ürünlerin, özel ve kamu kuruluşlarında kullanımını sağlamak amacıyla hareket eden kurumumuz, etkin çözüm üretme noktasında ve hizmet bitiminin akabinde satış sonrası verdiği garantilerle de alanında öncü kuruluşlardan biri olarak çalışmaktadır.
 
Yol Blokaj Bariyerinden, Kapan Bariyere, Otomatik Demir Teleskopik Kapılardan, Fotoselli Radarlı Cam Kapılara, X-ray Cihazlarına kadar bir çok alanda ürün ve kurulum hizmetleri veren Madoors Sistem, taktiksel donanımlar konusunda marka olmayı başarmıştır.
 
Kısaca teknolojik sistemler konusunda hem oluşturduğu istihdamla hem de ekonomiye sağladığı katkı ile insan güvenliğini ön planda tutan Madoors Sistem, örnek bir kurum olarak dün olduğu gibi bundan sonra da hizmetlerine devam edecektir.